
Мультивітаміни Trixie для птахів, 50 мл.
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5035
Мультивітаміни Тріксі для птахів, 50 мл
Вітаміни необхідно давати птахам в осінньо-літній період, коли відбувається нестача вітамінів і організм птахів схильний до різних захворювань, пов'язаних з ослабленням імунітету. Краплі виступають у ролі джерела корисних речовин та мінералів для підтримки здоров'я та гарного зовнішнього вигляду. Вони дуже сподобаються вихованцю завдяки натуральним складовим і приємним смаком, і запахом.
Сприяє надходженню в організм мінералам, білкам, жирам та амінокислотам. Виготовлено із натуральних складових, які безпечні для птахів.
Застосування: для канарок та папужок додавати щодня 4-5 крапель у питну воду або корм; 8-15 крапель - для великих папуг та середніх папуг. Перед використанням струсити. Зберігати щільно закритим у прохолодному місці, берегти від світла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
- Ціна: 185 ₴
